טיפ 3

השגרה שלנו כנשים וכאמהות היא עמוסה ומלאת אתגרים. יש לשים לב שיש חשיבות רבה לאופן טיפוח הפאה ביומיום השגרתי, אך גם בזמן חופשה. יש נשים שמעדיפות ליעד פאה לנסיעות וטיולים, זה יכול להיות רעיון נחמד, אך מי שאין לה פאה כזו - ההמלצה שלי היא קודם כל "לצאת לחופש" לטיולים ובכלל...לצאת מהשגרה שלנו, מביא לנו המון בריאות וכח!

טיסות אני ממליצה לך בחום לקחת את הפאה איתך למטוס בכבודת היד ולא לשלוח אותה לבטן המטוס יחד עם שאר החפצים. פאה היא דבר יקר מאוד לליבך ואת לא רוצה להגיע ליעד... בלעדיה במקרה של תקלה.

לכן, כאופציה ראשונה, יש מזוודה מיוחדת ויוקרתית שאותה ניתן לרכוש אצלנו בסלון במידות שונות, ובה תוכלי להניח את הפאה. יש לשים כמה סיכות בשני צידי הפאה אך לא באזור הסקין, (החלק העליון) הסיכות מקבעות את הפאה לראש, כך שהפאה לא תזוז. אופציה שניה למי שאין מזוודה ייעודית, היא להשתמש בשקית נייר מיוחדת (ניתן לקבל אצלינו בסלון ללא עלות) ולקחת את הפאה איתך כשיש לה סיכוי לזוז פחות.

אם מדובר בפאה שלא מידי מתוסרקת זה מספיק בהחלט. מעבר לזה, לפאות קלילות שלא דורשות תחזוקה רבה, ועיצוב מדוייק, כגון: פאות סרט, ופאות עם פוני בובה למשל וכן פאות חלקות - תוכלי להניח בקופסת נעליים לאורך ולהניח בתיק הצד שלך. כך את חוסכת מקום. וסחיבות מיותרות.

ריענון כשהגענו ליעד ב"ה. את מנערת את הפאה מכניסה לה אויר וחיות ובעזרת סרום מיוחד מקפיצה את השיער ומרעננת אותו מחדש ואז מסדרת שוב עם ספריי סיליקון בהתאם לעיצוב הפאה וסגנון המראה שאת אוהבת. פאות חלקות, פשוט להבריש וללבוש. אם במהלך הטיול או הנסיעה הסרוק נפל או התפרק או שהפאה נרטבה - ההמלצה שלי היא פשוט להניח אותה על בובה, להבריש עם מעט מים במברשת ולהניח סרום על השיער בתנועות כיווץ השיער כלפי מעלה, כך תשיגי מראה רענן ופרשי לפאה שלך גם בזמן טיול! אם יש לך ארוע מיוחד.. ואין אף פאנית בסביבה שיכולה 'להציל' אותך, את יכולה לגלגל רולים לפי כיוון השיער, ולהשאיר כל הלילה, זה דורש אמנם מינימום של ידע והבנה בתחום. שימוש בבייביליס או מחליק שיער- יכול לגרום נזק לשיער, ולכן אינו מומלץ.

נסיעות טובות ומרעננות ....! והכי חשוב תשובי בשלום ומלאת כוחות.

זוהרית בולטין_בוטיק הפאות שלך