טיפ 1

פאה זקוקה לטיפוח כמו שיער טבעי, עור הפנים והגוף שלנו. בכדי לשמור על המראה הזוהר והמבריק של השיער יש צורך לחפוף ולטפח את הפאה אחת לחודש, במידה והפאה אלגנטית ומיועדת לשבתות ארועים וחגים ניתן לחפוף אותה אחת לחודשיים.

 

את הפאה רצוי למסור לטיפול בסלון מקצועי, יש חשיבות גדולה לאופן החפיפה ואיך היא מתבצעת. חפיפה לא מקצועית יכולה להרוס את הפאה...ממש כך!  אם מדובר בפאה שלמה, ההמלצה שלי לחפוף בסלון, מכיון שהתעסקות לא נכונה עם הסקין (החלק העליון של הפאה) יכולה לגרום לנזק ממשי לפאה.

פאת סרט מומלץ ואפשר לחפוף בבית בעיקר שמדובר בפאה משיער משובח גלי או מתולתל ואת אוהבת את המראה הטבעי.

 

אופן החפיפה: נשתמש במים פושרים ונעימים, ונבריש היטב את הפאה לפני החפיפה, ובמהלך החפיפה נבריש כל הזמן, נניח שמפו במרכז היד ונמרח על הפאה ונבריש היטב, כך שיגיע לכל האזורים וכן לעורף ואזור האוזניים, נשטוף את הפאה, ונחזור שוב על הפעולה. אח"כ נניח מרכך נמרח היטב על הפאה מלבד הסקין ! (אזור החלק העליון של הפאה שתפור בעבודת יד) באזור זה אין לשים מרכך. בפאת סרט אפשר לשים מרכך בכל הפאה. להשרות כחצי שעה את המרכך ולשטוף תוך כדי הברשה במים פושרים.

 

כעת נעבור למסיכה. ככלל, אני ממליצה מאוד על שימוש בחומרים איכותיים שאותם ניתן לרכוש אצלנו בסלון, בהמלצה אישית כמובן לכל פאה ומה שמתאים לה. את המסיכה נניח כמו מרכך ללא החלק העליון ונשרה כשעה. נשטוף את הפאה היטב במים פושרים, אם יש לנו שביל שחשוב לנו לשמור עליו נניח את האגודל מעליו ושאר האצבעות מחזיקות מלמטה את הפאה זאת הצורה המומלצת לחפיפה, לאחר השטיפה נניח על מגבת, נבריש את הפאה ונניח על ראש לייבוש טבעי. אם הפאה חלקה נבריש את הפאה כמו שנרצה ללכת איתה... גם את הפוני נסרק לכיוון הרצוי, ואם הפאה שלנו מתולתלת - נכווץ את השיער עם המגבת כלפי מעלה של הפאה, נחזיק כדקה ונשחרר.. ככה נחזור על הפעולה בכל הפאה מלבד הפוני כמובן, התוצאה שתתקבל פאה מתולתלת או גלית להפליא! ניתן בשלב הזה להוסיף סרום מיוחד למראה קורן וזוהר שיגן על השיער וישמור על רכות השיער לאורך זמן.

זוהרית בולטין_בוטיק הפאות שלך